|
☰ Links
|
|
| ID | 98601 |
|---|---|
| Name | Friufrau |
| Other Names | フリウフラウ |
| Role | Unsortiert |
| Primary Assignment | Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari- |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Lili Tanaka, 田中理々, たなか りり |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 166cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 86cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Friufrau
Profil
Anime girl Friufrau is a character from Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari-.
They have been indexed as Weiblich Erwachsen with Lila eyes and Blond / Gelb hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Lila | |
| Haarfarbe | Blond / Gelb | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Erwachsen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
Natsumimi rated Aria the Scarlet Ammo ★★★★★
|
1
21
Facebook 
Akatoki 2! -Tsumugu Mahou to Koboreru Hikari-
Natsumimi rated