|
☰ Links
|
|
| ID | 98926 |
|---|---|
| Name | Pnina Maluna Ferkel |
| Other Names | プニーナ・マルナ・フェアケル |
| Role | Hauptcharakter |
| Primary Assignment | Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~ |
| Medientyp | h-game |
| Gesprochen von | Mako Ayane, 綾音まこ, あやね まこ |
| Tags | |
| Persönlichkeit | |
| Height | 162cm |
| Weight | 64kg |
| Bust | 95cm |
| Waist | 70cm |
| Hip | 90cm |
Menü
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Pnina Maluna Ferkel
Profil
Anime girl Pnina Maluna Ferkel is a character from Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~.
They have been indexed as Weiblich Teen with Blau eyes and Weiß hair that is Hüfte oder länger length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Geschlecht | Weiblich | |
| Augenfarbe | Blau | |
| Haarfarbe | Weiß | |
| Haarlänge | Hüfte oder länger | |
| Scheinbares Alter | Teen | |
| Tierohren | Nein |
Beziehungen
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Bilder | Add
Kommentar
Kawaii or NOT?!
| rubyRoo joined |
1
21
Facebook 
Love Love Sisters ~Hanayome & Shimai-tachi to no Doki Doki Harem Seikatsu~