|
☰ Links
|
|
| ID | 106144 |
|---|---|
| Name | Sanae Kagurazaka |
| Other Names | 神楽坂 早苗 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nanami Mizuno, 水野七海, みずの ななみ |
| Tags | stockings, hairband, garter belt, school uniform |
| Personality | |
| Height | 154cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 113cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 80cm |
| Birthday | May 1 |
| Sign | Taurus ♉ |
| Blood Type | O |
| Cup Size | N |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sanae Kagurazaka
Profile
Anime girl Sanae Kagurazaka is a character from Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? Second (2021)
Heroine wa Tomodachi Desu ka? Koibito Desu ka? Soretomo Tomefure Desu ka? W (2024)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
11
51
Facebook 
SKyongmania faved