|
☰ Links
|
|
| ID | 106153 |
|---|---|
| Name | Kyunkyun na Olganite |
| Other Names | キュンキュン・ナ・オルガナイト |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Takamura, 高村優里, たかむら ゆり |
| Tags | one eye showing, ahoge, dark skin, pointy ears, school uniform, ribbon tie |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Bust | 123cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 91cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kyunkyun na Olganite
Profile
Anime girl Kyunkyun na Olganite is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and White hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | White | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Gamecrazy joined |
| Thunder2223 joined |
11
5
4
Facebook 
Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Chou Ero ♥ Succubus Gakuen!