|
☰ Links
|
|
| ID | 107248 |
|---|---|
| Name | Aoi Takasato |
| Other Names | 高里 愛生 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! ~Sewazuki Aoi Kaa-san no Muchimuchi Oppai ni Amaete Ippai Shasei Shitai!~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Rika Fujino, 藤乃理香, ふじの りか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 100cm |
| Waist | 59cm |
| Hips | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Aoi Takasato
Profile
Anime girl Aoi Takasato is a character from Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! ~Sewazuki Aoi Kaa-san no Muchimuchi Oppai ni Amaete Ippai Shasei Shitai!~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Itsu made mo Musuko no Mama ja Irarenai! ~Sewazuki Aoi Kaa-san no Muchimuchi Oppai ni Amaete Ippai Shasei Shitai!~ (2020)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
11
51
Facebook 
SKyongmania faved