One of the notable characters from Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~, Kokaku is recognized for very long gray hair and yellow eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 109347 |
|---|---|
| Name | Kokaku |
| Other Names | 弧攪 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | traditional dress, hair ornament, hakama |
| Personality | |
| Height | 175cm |
| Bust | 129cm |
| Waist | 68cm |
| Weight | 65kg |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kokaku
Profile
Kokaku is a character from Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
2
2
Facebook 
Bakunyuu Hitou Kitan ~Hitozuma Okami no In'yoku Hiwa~