Rococo appears in Girl Cafe Gun as an unsorted character with very long orange hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 112306 |
|---|---|
| Name | Rococo |
| Other Names | ロココ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Girl Cafe Gun |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Rie Kugimiya, 釘宮理恵, くぎみや りえ |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 17 |
| Nationality | Chinese |
| Birthday | June 14 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Height | 159cm |
| Weight | 46kg |
| Bust | 80cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 85cm |
| Blood Type | B |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rococo
Profile
Rococo is a character from Girl Cafe Gun.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Orange hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Y153 joined |

Facebook 
Girl Cafe Gun