One of the notable characters from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~, Yuka Morio is recognized for medium-length brown hair and orange eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 112361 |
|---|---|
| Name | Yuka Morio |
| Other Names | 森尾結花 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Asari☆, あさり☆, |
| Tags | school uniform, ponytail, hair ribbon |
| Personality | |
| Birthday | February 19 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuka Morio
Profile
Yuka Morio is a character from The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~.
They have been indexed as Female Teen with Orange eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ I'm definitely against living with you-!! ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| downloadsbacon joined |
3
4
Facebook 
The Cherry Blossoms I Saw With You ~Sister Wives~