☰ Links
| Logs
|
|
| ID | 115240 |
|---|---|
| Name | Nina Weisswenger |
| Other Names | ニーナ・バイスヴェンガー |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuri Himuro, 氷室 百合, ひむろ ゆり |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nina Weisswenger
Profile
Anime girl Nina Weisswenger is a character from Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai".
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Brown hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Daughter of Lydia Weisswenger
Appears as | Edit Assignments
Kyonyuu Gunjin Shihai Saimin "Watashi no Ninmu wa Anata ni Gohoushi Suru Koto Desu. Ironna Ana o Gojiyuuni Otsukai Kudasai" (2021)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images
Comment
Capture Game | What is this? | Hints
Waifu and Imouto systems have now merged into something new, the Family Tree! Explore 19 relationship options, and maintain happiness with your family by chatting with them.
Family Tree
Most liked six word reviews
Tribute
Kawaii or NOT?!
| Geister joined |
| LexiSnyder joined |
4
Facebook 
