|
☰ Links
|
|
| ID | 121801 |
|---|---|
| Name | Chiaki Akabane |
| Other Names | 赤羽 千晶 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minto Amami, 天見 美んと, |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 90cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Chiaki Akabane
Profile
Anime girl Chiaki Akabane is a character from Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~.
They have been indexed as Female Adult with Blue / Green eyes and Red hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue / Green | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Mesu Tsumami 3 ~ Shikkari Toshishita Tsuma to Ottori Toshiue Tsuma to no Erohame Nikuyokusei Katsu ~ (2022)
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |
3
12
11
52
Facebook 
SK071 rated