Arka Hellmare is an unsorted character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! known for short blue hair, red eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 127147 |
|---|---|
| Name | Arka Hellmare |
| Other Names | アルカ・ヘルマーレ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | vampire |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 126cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Arka Hellmare
Profile
Arka Hellmare is a character from Motto! Haramase! Honoo no Oppai Isekai Oppai Maid Gakuen!.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations | Relations Graph
Mother of Lixual Hellmare
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrVladPlay joined |
| Natsu22s joined |
14
12
Facebook 