|
☰ Links
|
|
| ID | 127157 |
|---|---|
| Name | Michiru Tojo |
| Other Names | 都条みちる |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Dolphin Wave |
| Media Type | mobile game |
| Voiced By | Kana Ichinose, 市ノ瀬加那, いちのせかな |
| Tags | |
| Personality | |
| Age | 18 |
| Birthday | November 18 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Blood Type | AB |
| Height | 165cm |
| Bust | 85cm |
| Waist | 56cm |
| Hips | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Michiru Tojo
Profile
Anime girl Michiru Tojo is a character from Dolphin Wave.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jd_5622 joined |
magefortune rated Yandere Dark Elf: She Chased Me All the Way From Another World! ★
|
3
14
12
52
Facebook 
Dolphin Wave
magefortune rated