|
☰ Links
|
|
| ID | 130576 |
|---|---|
| Name | Tomoe Tajika |
| Other Names | 多鹿 巴 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Harem x Shangri-La |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sakiko Fukata, 深田紗記子, ふかた さきこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 176cm |
| Bust | 109cm |
| Waist | 64cm |
| Hips | 92cm |
| Cup Size | K |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tomoe Tajika
Profile
Anime girl Tomoe Tajika is a character from Harem x Shangri-La.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| LuckyRandom joined |
3
13
14
55
Facebook 
Harem x Shangri-La