|
☰ Links
|
|
| ID | 132387 |
|---|---|
| Name | Mishio Okina |
| Other Names | 沖名 美汐 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Shinshoku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Ayaka Igasaki, 伊ヶ崎綾香, いがさき あやか |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 159cm |
| Bust | 90cm |
| Cup Size | F |
| Waist | 59cm |
| Hips | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mishio Okina
Profile
Anime girl Mishio Okina is a character from Shinshoku.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
12
9
Facebook 
Shinshoku