|
☰ Links
|
|
| ID | 134086 |
|---|---|
| Name | Maharaja |
| Other Names | マハラジャ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Megami Paradise |
| Media Type | ova |
| Voiced By | Yuuko Kobayashi, 小林優子, こばやし ゆうこ |
| Tags | curly hair, necklace, lipstick |
| Personality | |
| Birthday | October 30 |
| Sign | Scorpio ♏ |
| Height | 173cm |
| Weight | 54kg |
| Bust | 93cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
| Blood Type | O |
| Age | 20 |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Maharaja
Profile
Anime girl Maharaja is a character from Megami Paradise.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Megami Paradise