|
☰ Links
|
|
| ID | 144338 |
|---|---|
| Name | Wakana Hawa |
| Other Names | 波羽 若奈 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Hatsukoi Master Up |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Keiko Kobayashi, 小林桂子, こばやし けいこ |
| Tags | |
| Personality | |
| Birthday | July 13 |
| Sign | Cancer ♋ |
| Age | 20 |
| Height | 158cm |
| Bust | 103cm |
| Waist | 62cm |
| Hips | 96cm |
| Cup Size | J |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Wakana Hawa
Profile
Anime girl Wakana Hawa is a character from Hatsukoi Master Up.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Black hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 rated Slayers ★★★★★
|
| graintime joined |
3
14
79
44
Facebook 
Hatsukoi Master Up
SK071 rated