|
☰ Links
|
|
| ID | 144404 |
|---|---|
| Name | Ichika Itsukino |
| Other Names | 斎野 一花 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | DeepOne -Ryoukai Shinpan- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Weight | 50kg |
| Birthday | May 24 |
| Sign | Gemini ♊ |
| Blood Type | O |
| Bust | 95cm |
| Waist | 63cm |
| Hips | 86cm |
| Cup Size | H |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ichika Itsukino
Profile
Anime girl Ichika Itsukino is a character from DeepOne -Ryoukai Shinpan-.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved Shin Janru Esudere !!
|
3
10
11
51
Facebook 
DeepOne -Ryoukai Shinpan-
SKyongmania faved