|
☰ Links
|
|
| ID | 148089 |
|---|---|
| Name | Yuina Kizuki |
| Other Names | 希月 結菜 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Arisa Hirano, 平野有紗, ひらの ありさ |
| Tags | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Height | 158cm |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hips | 90cm |
| Cup Size | F |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Yuina Kizuki
Profile
Anime girl Yuina Kizuki is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~