|
☰ Links
|
|
| ID | 148090 |
|---|---|
| Name | Kohaku Himenaga |
| Other Names | 姫永 琥珀 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Mami Shitara, 設楽麻美, したら まみ |
| Tags | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Height | 161cm |
| Bust | 92cm |
| Waist | 60cm |
| Hips | 93cm |
| Cup Size | G |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Kohaku Himenaga
Profile
Anime girl Kohaku Himenaga is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Korigatsu joined |

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~