|
☰ Links
|
|
| ID | 148091 |
|---|---|
| Name | Rinne Wakamatsu |
| Other Names | 若松 りんね |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kasuka Kanade, 奏カスカ, |
| Tags | |
| Personality | |
| School Year | 3 |
| Height | 153cm |
| Bust | 86cm |
| Waist | 57cm |
| Hips | 88cm |
| Cup Size | E |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rinne Wakamatsu
Profile
Anime girl Rinne Wakamatsu is a character from Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Pink hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated Clean Freak! Aoyama-kun ★★★★★
|
| swls326 joined |

Facebook 
Choukyou Shidou Nisshi ~Gakuen Touseiroku~
Elias rated