Tamako Konishi appears in Sorauta as an unsorted character with medium-length green hair and green eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 171 |
|---|---|
| Name | Tamako Konishi |
| Other Names | 小西 霊子(こにし たまこ) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Sorauta |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | braid, glasses, shirt, dress |
| Personality | |
| Blood Type | O |
| Height | 166cm |
| Bust | 91cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Tamako Konishi
Profile
Tamako Konishi is a character from Sorauta.
They have been indexed as Female Adult with Green eyes and Green hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |

Facebook 
Sorauta
Luna_Bakugo faved