Nana Aihara appears in Kimi Kiss Pure Rouge as an unsorted character with short brown hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 18285 |
|---|---|
| Name | Nana Aihara |
| Other Names | 相原 菜々(あいはら なな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kimi Kiss Pure Rouge |
| Media Type | anime |
| Voiced By | Sakura Nogawa, 野川さくら, のがわ さくら |
| Tags | school uniform, knee highs, blunt bangs, neckerchief, twintails |
| Personality | |
| Height | 146.5cm |
| Bust | 73cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 79cm |
| Birthday | March 1 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nana Aihara
Profile
Nana Aihara is a character from Kimi Kiss Pure Rouge.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Brown hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Brown | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Younger Sister of Kazuki Aihara
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Similar Characters
Also from Kimi Kiss Pure Rouge
Kawaii or NOT?!
| Hadeh joined |
| RagnaTB joined |

Facebook 
Kimi Kiss Pure Rouge