Rin Tezuka appears in Disability Girls Act 1 as one of the main characters with short maroon hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 24191 |
|---|---|
| Name | Rin Tezuka |
| Other Names | 手塚 琳 |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Disability Girls Act 1 |
| Media Type | visual novel |
| Voiced By | |
| Tags | artist, school uniform, tie |
| Personality | |
| Birthday | March 13 |
| Sign | Pisces ♓ |
| Height | 161cm |
| Weight | 50kg |
| Bust | 83cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 78cm |
| Blood Type | AB |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Tezuka
Profile
Rin Tezuka is a character from Disability Girls Act 1.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Maroon hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Maroon | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Friend of Emi Ibarazaki
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Elias rated New Game! ★★★★★
|
1
2
Facebook 
Disability Girls Act 1
Disability Girls
Elias rated