Anime girl Mizuki Shirakawa is a child with to neck length orange hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 30643 |
|---|---|
| Name | Mizuki Shirakawa |
| Other Names | 白川みずき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Niji iro Canvas |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | twintails, hair ribbons, hair intakes, ahoge, dress, twin |
| Personality | |
| Birthday | August 30 |
| Sign | Virgo ♍ |
| Height | 132cm |
| Weight | 27kg |
| Bust | 62cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 63cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mizuki Shirakawa
Profile
Anime girl Mizuki Shirakawa is a character from Niji iro Canvas.
They have been indexed as Female Child with Green eyes and Orange hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Orange | (Blonde / Yellow) |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Child | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| atsunikki joined |

Facebook 
Niji iro Canvas