|
☰ Links
|
|
| ID | 3182 |
|---|---|
| Name | Nodoka Yashi |
| Other Names | 椰子のどか |
| Role | Extra |
| Primary Assignment | Tsuyokiss |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | hair ribbon, bow |
| Personality | |
| Birthday | December 1 |
| Sign | Sagittarius ♐ |
| Height | 166cm |
| Role | Mother |
| Personality | Airhead, Kind, Relaxed |
| Bust | 88cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 88cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Nodoka Yashi
Profile
Anime girl Nodoka Yashi is a character from Tsuyokiss.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Purple hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| TGoji24 joined |

Facebook 
Tsuyokiss
Tsuyokiss (Series)
Tsuyokiss 2gakki
Tsuyokiss 3gakki