Mau is a character from Puni Puni Handmaid featuring long blue hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 428 |
|---|---|
| Name | Mau |
| Other Names | マウ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Puni Puni Handmaid |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | ribbon, ahoge, hair intakes, facial mark, hat, tanned |
| Personality | |
| Height | 157.4cm |
| Weight | 50.4kg |
| Bust | 87.1cm |
| Waist | 52.3cm |
| Hip | 86.8cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Mau
Profile
Mau is a character from Puni Puni Handmaid.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Puni Puni Handmaid