Libra appears in Futsuno Fantasy as one of the main characters with long blue hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 46331 |
|---|---|
| Name | Libra |
| Other Names | リブラ / 魔道書アカシック・リブラリアン, Mage Certificate Akashic Librarian |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Futsuno Fantasy |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | detached sleeves, midriff, mage, librarian, frills, bow, hairclip, leotard, hat |
| Personality | |
| Height | 145cm |
| Bust | 76cm |
| Waist | 48cm |
| Hip | 77cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
1 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Libra
Profile
Libra is a character from Futsuno Fantasy.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blue hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Dragonborn joined |

Facebook 
Futsuno Fantasy