|
☰ Links
|
|
| ID | 46559 |
|---|---|
| Name | Renna Katase |
| Other Names | 片瀬 恋奈, かたせ れんな |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Tsujidou-san no Jun'ai Road |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Juri Nagatsuma, 長妻樹里, ながつま じゅり |
| Tags | armband, knee highs, hair tube, ribbon, school uniform, spiky hair, twintails, coat |
| Personality | |
| Birthday | April 2 |
| Sign | Aries ♈ |
| Height | 157cm |
| Bust | 78cm |
| Waist | 52cm |
| Hips | 71cm |
| Blood Type | A |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Renna Katase
Profile
Anime girl Renna Katase is a character from Tsujidou-san no Jun'ai Road.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Red hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Rival of Ai Tsujidou
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| raichuuz joined |
3
43
13
Facebook 
Tsujidou-san no Jun'ai Road