Ayuka is a character from Nangoku Sakunyuu Island featuring long orange hair and purple eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4895 |
|---|---|
| Name | Ayuka |
| Other Names | アユカ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Island |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Nana Aikawa, 逢川奈々, あいかわ なな |
| Tags | earrings, ponytail, bracelet, necklace, bikini, lipstick, midriff |
| Personality | |
| Height | 165cm |
| Bust | 105cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 92cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ayuka
Profile
Ayuka is a character from Nangoku Sakunyuu Island.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Orange hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nangoku Sakunyuu Island