One of the notable characters from Nangoku Sakunyuu Island, Hadori is recognized for medium-length blonde hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 4896 |
|---|---|
| Name | Hadori |
| Other Names | ハドリ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Island |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Matsuri Mizuguchi, 水口まつり, みずぐち まつり |
| Tags | arm bands, necklace, scarf, bikini, midriff |
| Personality | |
| Height | 166cm |
| Bust | 110cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 93cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hadori
Profile
Hadori is a character from Nangoku Sakunyuu Island.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Mythicalsoul100 joined |
| Fkiska joined |

Facebook 
Nangoku Sakunyuu Island