|
☰ Links
|
|
| ID | 49049 |
|---|---|
| Name | Shizuka Onose |
| Other Names | 小野瀬 静 (おのせ しずか) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Let Me Say I Love You |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | cheek curls, headdress, maid, bow, mole |
| Personality | |
| Height | 158cm |
| Waist | 55cm |
| Bust | 89cm |
| Hips | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shizuka Onose
Profile
Anime girl Shizuka Onose is a character from Let Me Say I Love You.
They have been indexed as Female Adult with Orange eyes and Blonde / Yellow hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Orange | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Servant of Kousuke Wakamiya
Servant of Tomisaburou Wakamiya
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SK071 faved Ninja Scroll
|
SK071 rated Ninja Scroll ★★★★★
|
SilverWolfKing rated The Testament of Sister New Devil BURST ★★
|

Facebook 
Let Me Say I Love You
SK071 faved
SilverWolfKing rated