|
☰ Links
|
|
| ID | 53652 |
|---|---|
| Name | Firika Mia Shatana |
| Other Names | フィリカ・ミア・シャタナ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuika Ayabe, 綾部結花, あやべ ゆいか |
| Tags | thigh-high boots, bracelet, tail, arm bands, vest, wings, collar, hair ribbons, succubus, midriff |
| Personality | |
| Race | Succubus |
| Height | 160cm |
| Weight | 47kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Firika Mia Shatana
Profile
Anime girl Firika Mia Shatana is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Female Teen with Purple eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations | Relations Graph
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ Do you think the likes of an angel could get ahead of me. I'm Firika-sama, of course I'm the best! ”
33
25
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~