Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ featuring short blonde hair and green eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 53653 |
|---|---|
| Name | Sera Mitra Airun |
| Other Names | セラ・ミトラ・アイルン |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Buntarou Ichigoyama, 苺山文太郎, |
| Tags | angel, wings, halo, dress, boots |
| Personality | |
| Height | 152cm |
| Weight | 42kg |
| Bust | 84cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 85cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Sera Mitra Airun
Profile
Sera Mitra Airun is a character from Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~.
They have been indexed as Female Teen with Green eyes and Blonde / Yellow hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Green | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
Quotes | View All
“ Looks like we'll have to settle things with 1 of my "Angel Juchu", won't we ”
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |
20
18
Facebook 
Nuki Doki! ~Tenshi to Akuma no Sakusei Battle~