|
☰ Links
|
|
| ID | 54405 |
|---|---|
| Name | Saki |
| Other Names | 咲, さき |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Dedenden! |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miku Ozaki, 尾崎未來, おざき みく |
| Tags | chain, top hat, fishnet, skirt, fur, tights, gun, tanned |
| Personality | |
| Bust | 100cm |
| Waist | 57cm |
| Hip | 86cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Saki
Profile
Anime girl Saki is a character from Dedenden!.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Gray hair that is Hip / Past Hip length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | Hip / Past Hip | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
1
1
Facebook 
Dedenden!