One of the notable characters from Gyakushuu 4, Rio Negu is recognized for long red hair and yellow eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 55075 |
|---|---|
| Name | Rio Negu |
| Other Names | ネグ・ライオ |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Gyakushuu 4 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miya Serizono, 芹園みや, せりぞの みや |
| Tags | tiara, armor, cape, spear, stockings, boots |
| Personality | |
| Height | 170cm |
| Weight | 62kg |
| Bust | 110cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 90cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rio Negu
Profile
Rio Negu is a character from Gyakushuu 4.
They have been indexed as Female Adult with Yellow eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Gyakushuu 4