Akina Kajiwara is an unsorted character from Kyouiku Shidou known for short pink hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 55569 |
|---|---|
| Name | Akina Kajiwara |
| Other Names | 梶原 明奈(かじわら あきな) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Kyouiku Shidou |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Oma Ichimura, 壱智村小真, いちむら おま |
| Tags | mini skirt, tights, hair intakes, hairband, tie, teacher |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 89cm |
| Role | Art teacher |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Akina Kajiwara
Profile
Akina Kajiwara is a character from Kyouiku Shidou.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Pink hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Pink | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| MrOtaku26 joined |
| RollingStationCubie joined |
SKyongmania faved Hototogisu
|
20
15
Facebook 
Kyouiku Shidou
SKyongmania faved