Reika Saeki is an unsorted character from Saimin Counselor known for medium-length gray hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59460 |
|---|---|
| Name | Reika Saeki |
| Other Names | 佐伯 麗香 (さえき れいか) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Saimin Counselor |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyu Inoue, 井上みゆ, いのうえ みゆ |
| Tags | stockings, school uniform, ponytail, hair ribbon, sweater, hinnyuu |
| Personality | |
| Height | 145cm |
| Weight | 38kg |
| Bust | 72cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 82cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Saeki
Profile
Reika Saeki is a character from Saimin Counselor.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Gray hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Gray | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Jacs45 joined |

Facebook 
Saimin Counselor