Anime girl Shino Komatsuzaki is a adult with to neck length purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 59664 |
|---|---|
| Name | Shino Komatsuzaki |
| Other Names | 小松崎 志乃 (こまつざき しの) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Sahomi Koyama, 小山 さほみ, こやま さほみ |
| Tags | cravat, jewel, ice skater |
| Personality | |
| Height | 155cm |
| Bust | 96cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 95cm |
| Occupation | Principal |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shino Komatsuzaki
Profile
Anime girl Shino Komatsuzaki is a character from Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~.
They have been indexed as Female Adult with Blue eyes and Purple hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Specter joined |
soulless_angel faved Bungou Stray Dogs
|
19
14
Facebook 
Mesu Kyoushi 3 ~Inetsu no Gakusha~
soulless_angel faved