|
☰ Links
|
|
| ID | 6625 |
|---|---|
| Name | Reika Matsubara |
| Other Names | 松原 麗架, まつばら れいか |
| Role | Supporting |
| Primary Assignment | Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yokote Kumiko, 横手 久美子, |
| Tags | school uniform |
| Personality | |
| Height | 174cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 61cm |
| Hip | 82cm |
| Blood Type | O |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Reika Matsubara
Profile
Anime girl Reika Matsubara is a character from Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~.
They have been indexed as Female Adult with Purple eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Purple | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | (Gray) |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| 0lucifer13 joined |
| cholelau joined |

Facebook 
Haru Koi Otome ~ Otome no Sono de Gokigenyou. ~