Natalia appears in Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~ as an unsorted character with long orange hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 67272 |
|---|---|
| Name | Natalia |
| Other Names | ナターリャ (Nataarya) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~ |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Minami Imaya, 今谷皆美, いまや みなみ |
| Tags | boots, hat, pirate, mini skirt |
| Personality | |
| Height | 164cm |
| Bust | 95cm |
| Waist | 64cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
1 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Natalia
Profile
Natalia is a character from Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~.
They have been indexed as Female Adult with Red eyes and Orange hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Orange | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Nangoku Sakunyuu Milk Island Musume. ~Hatsujou-hen~