Elisabeth appears in Futago Hinyuu x 3 as an unsorted character with very long gray hair, pink eyes, and elf ears.
|
☰ Links
|
|
| ID | 6828 |
|---|---|
| Name | Elisabeth |
| Other Names | エリザベート(エリザ), Eliza |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Futago Hinyuu x 3 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Kayo Wada, 和田カヨ, わだ かよ |
| Tags | twintails, hair tube, pointy ears, cheek curls, midriff |
| Personality | |
| Height | 168cm |
| Bust | 94cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 84cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Elisabeth
Profile
Elisabeth is a character from Futago Hinyuu x 3.
They have been indexed as Female Adult with Pink eyes and Gray hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Pink | |
| Hair Color | Gray | (Blonde / Yellow) |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | Elf |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| abuuuu joined |
| yamec63174 joined |
1
Facebook 
Futago Hinyuu x 3