Idilia Pathos is an unsorted character from Abuse Counterattack 5 known for medium-length green hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 71440 |
|---|---|
| Name | Idilia Pathos |
| Other Names | イディリア・パトス |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Abuse Counterattack 5 |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Miyabi Shion, 紫苑みやび, しおん みやび |
| Tags | hairband, armor |
| Personality | |
| Height | 172cm |
| Weight | 65kg |
| Bust | 104cm |
| Waist | 60cm |
| Hip | 98cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Idilia Pathos
Profile
Idilia Pathos is a character from Abuse Counterattack 5.
They have been indexed as Female Adult with Brown eyes and Green hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Green | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Adult | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Gyakushuu (Series)
Abuse Counterattack 5