Ai Himura is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' featuring medium-length blonde hair and brown eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 72053 |
|---|---|
| Name | Ai Himura |
| Other Names | 比村 愛 (ひむら あい) |
| Role | Sub |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | ponytail, earrings, necklace, bracelet, plaid, school uniform, tanned, gyaru |
| Personality | |
| Height | 163cm |
| Weight | 58kg |
| Bust | 90cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Ai Himura
Profile
Ai Himura is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Blonde / Yellow hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| UPALL joined |
| IDK_ joined |
Luna_Bakugo faved Boku no Hero Academia: Final Season
|
| Luna_Bakugo joined |
| MrOtaku26 joined |
20
15
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''
Luna_Bakugo faved