Rei Kisaragi is an unsorted character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' known for short red hair and blue eyes.
☰ Links
![]()
|
|
| ID | 72056 |
|---|---|
| Name | Rei Kisaragi |
| Other Names | 如月 麗 (きさらぎ れい) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?'' |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | school uniform, plaid, hairclip, knee highs |
| Personality | |
| Height | 160cm |
| Weight | 56kg |
| Bust | 88cm |
| Waist | 56cm |
| Hip | 89cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rei Kisaragi
Profile
Rei Kisaragi is a character from Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Red hair that is To Neck length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Neck | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Holocat joined |
19
14
Facebook 
Jutaijima ''Doushite Anta Mitai na Busa Otoko ni Tanezuke Sarenakya Ikenai no yo?''