|
☰ Links
|
|
| ID | 74580 |
|---|---|
| Name | Lea Schelling von Wolfsburg |
| Other Names | レア=シェリング=フォン=ヴォルフスブルク |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Traveling Stars |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Amisa Sakuragi, 桜木アミサ, さくらぎ あみさ |
| Tags | school uniform, stockings, boots, twintails, horns, demon |
| Personality | |
| Race | Demon |
| Height | 132cm |
| Bust | 72cm |
| Waist | 50cm |
| Hip | 74cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Lea Schelling von Wolfsburg
Profile
Anime girl Lea Schelling von Wolfsburg is a character from Traveling Stars.
They have been indexed as Female Teen with Brown eyes and Red hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Brown | |
| Hair Color | Red | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
Showofreader rated Adam's Sweet Agony ★★★★
|

Facebook 
Traveling Stars
Showofreader rated