One of the notable characters from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-, Hibiki Yae is recognized for medium-length purple hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 76517 |
|---|---|
| Name | Hibiki Yae |
| Other Names | 八重 響 (やえ ひびき) |
| Role | Main Character |
| Primary Assignment | Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen- |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Airi Ishihara, 石原 愛依梨, いしはら あいり |
| Tags | knee highs, glasses, hair ribbon, ponytail, school uniform |
| Personality | |
| Birthday | July 24 |
| Sign | Leo ♌ |
| Height | 150cm |
| Weight | 44kg |
| Bust | 82cm |
| Waist | 53cm |
| Hip | 78cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Hibiki Yae
Profile
Hibiki Yae is a character from Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Purple hair that is To Shoulders length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Purple | |
| Hair Length | To Shoulders | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.

Facebook 
Angenehm Platz -Kleiner Garten Sie Erstellen-