Minami Akazawa is an unsorted character from Fudeoroshi Hime to Shokan Keiyaku known for very long blonde hair and red eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 82131 |
|---|---|
| Name | Minami Akazawa |
| Other Names | 朱沢 未奈美 |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Fudeoroshi Hime to Shokan Keiyaku |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | Yuki Sakura, 佐倉ゆき, さくら ゆき |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 89cm |
| Waist | 59cm |
| Hip | 87cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minami Akazawa
Profile
Minami Akazawa is a character from Fudeoroshi Hime to Shokan Keiyaku.
They have been indexed as Female Teen with Red eyes and Blonde / Yellow hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Red | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| Nerf joined |

Facebook 
Fudeoroshi Hime to Shokan Keiyaku