|
â° Links
|
|
| ID | 83091 |
|---|---|
| Name | Minami |
| Other Names | ăżăȘăż |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Densha Ecchi Paradise |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 102cm |
| Waist | 58cm |
| Hip | 96cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Minami
Profile
Anime girl Minami is a character from Densha Ecchi Paradise.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Black hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Black | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
SKyongmania faved One Piece The Movie: Mega Mecha Soldier of Karakuri Castle
|

Facebook 
Densha Ecchi Paradise
SKyongmania faved