Shion is a character from The Tufted Ears of Magical Serina featuring very long blue hair, yellow eyes, and animal ears.
|
â° Links
|
|
| ID | 83229 |
|---|---|
| Name | Shion |
| Other Names | ă·ăȘăł |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | The Tufted Ears of Magical Serina |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 77cm |
| Waist | 49cm |
| Hip | 75cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Shion
Profile
Shion is a character from The Tufted Ears of Magical Serina.
They have been indexed as Female Teen with Yellow eyes and Blue hair that is To Waist length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Yellow | |
| Hair Color | Blue | |
| Hair Length | To Waist | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | Animal |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| AquaflowZumaki joined |

Facebook 
The Tufted Ears of Magical Serina