One of the notable characters from Otoshiya: The Degenerator, Rin Atago is recognized for long blonde hair and blue eyes.
|
☰ Links
|
|
| ID | 83231 |
|---|---|
| Name | Rin Atago |
| Other Names | 愛宕 リン (あたご りん) |
| Role | Unsorted |
| Primary Assignment | Otoshiya: The Degenerator |
| Media Type | h-game |
| Voiced By | |
| Tags | |
| Personality | |
| Bust | 80cm |
| Waist | 54cm |
| Hip | 80cm |
Menu
|
|
| Day | |
0 Character of the Day nominations |
|
| Week | |
0 Character of the Week nominations |
|
| Month | |
0 Character of the Month nominations |
|
Rin Atago
Profile
Rin Atago is a character from Otoshiya: The Degenerator.
They have been indexed as Female Teen with Blue eyes and Blonde / Yellow hair that is To Chest length.
| Trait | Appears as | Official |
|---|---|---|
| Gender | Female | |
| Eye Color | Blue | |
| Hair Color | Blonde / Yellow | |
| Hair Length | To Chest | |
| Apparent Age | Teen | |
| Animal Ears | No |
Relations
Appears as | Edit Assignments
Quotes | Add
i
Information
No quotes found. Members can contribute quotes here.
Where to Watch | Powered by 
Images | Add
Comment
Kawaii or NOT?!
| aaron18 joined |
| Felfel1210 joined |
| black_silence123 joined |
| LordOfFrenziedFlame joined |
20
15
Facebook 
Otoshiya: The Degenerator